Rezervace

Prodej a rezervace vstupenek:
Prodej vstupenek pokladně divadla 30 minut před představením. Rezervované vstupenky se ruší 10 min před představením.
Rezervace prostřednictvím jednoduchého formuláře v měsíčním programu, pokud nemáte přístup na internet, tak případně telefonické rezervace na č. 739 649 492. Upřednostňujeme rezervace přes web.


Elektronická rezervace:
Vstupenky je možno rezervovat pomocí formuláře přímo z našeho programu, stačí stisknout na odkaz "objednat", který se nachází u každého představení vpravo dole, tedy pod časem představení. Ve formuláři, který se Vám objeví, prosíme o vyplnění všech údajů. Na uvedenou e-mailovou adresu poté dostanete potvrzující e-mail, popřípadě odmítnutí rezervace, pokud je již vyprodáno. Rezervace je omezena na 10 míst, pokud byste měli zájem o větší rezervaci, kontaktujte nás, prosím, telefonicky a větší počet míst dohodněte předem.
Rezervace se nepotvrzují automaticky, takže pokud Vám nepřijde potvrzení obratem, nerezervujte znovu, ale chvíli vyčkejte. Rezervace se potvrzují ručně. Pokud Vám např. do 24 hod. potvrzení nepřijde, ověřte svou rezervaci e-mailem nebo telefonem. Děkujeme za pochopení.


Uvolnění rezervací:
Rezervace vstupenek se uvolňují tři týdny před představením. Dříve nejsou rezervace možné ani na našich stránkách ani telefonicky.