KatKa Adamcová Kusá

   Petr Adamec

   Stanislav Bárta

   Anna Bártová

   Jaroslava Beranová

   Ondřej Böhm

   Markéta Břundová

   Mirka Břundová

   Jaroslav Cimerman

   Tomáš Coufal

   Eva Doležalová

   Martina Dvořáková

   Michal Foff

   Pavla Gerlingerová

   Jana Glozarová

   Zuzana Holubcová

   Jana Horváthová

   Anna Jaborníková

   Jiří Janeček

   Tomáš Král

   Josef Kubálek

   Jakub Kuřímský

   Lucie Marvanová

   Jana Nováková

   Vojta Novotný

   Zuzana Petrů

   Háta Píše

   Tomáš Plachý

   Hana Plšková

   Miroslava Prchalová

   Matěj Pulkrábek

   Tobiáš Pulkrábek

   Barbora Reichmanová

   Hana Řehulková

   Eva Strouhalová

   Lea Surovcová

   Jan Šubrt

   Jiří Tomaštík

   Zdeněk Truhlář


Hana Řehulková


O třech přadlenách 2015
Zlá teta

Tiché šlapací království 2014
Učitelka Tichá

Princ Bajaja 2014
Komorná Eliška | Drak

Broučci 2013
—> dramatizace, režie

O Smolíčkovi 2012
Smolíček



Prima sezóna 2015 - 2016
Marie Dreslerová
—> dramatizace

Valérie a týden divů 2013 - 2017
—> dramatizace

Černá komedie 2012 - 2017
—> režie

Chytrá horákyně 2012 - 2015
—> dramaturgie, texty písní
Bohatá selka | Chudá vdova

Za scénou 2011 - 2014
—> dramaturgie, režie

Alenka v říši divů 2010 - 2015
—> dramatizace a dramaturgie
Srdcová sedma

Neználek ve Slunečním městě 2010 - 2013
Knoflenka

Šuby duby Kocourkov 2011 - 2011
Violoncellistka

Otesánek 2010 - 2014
Děvče s trakařem

Příběhy obyčejného šílenství 2010 - 2013
—> dramaturgie
Tanečnice (deka)

Zlatovláska 2009 - 2013
Kuchař | Moucha | Ptáček | Mravenci | Černovláska | Kadeřník

O perníkové chaloupce 2008 - 2015
Mařenka

Kubula a Kuba Kubikula 2008 - 2015
—> režie
Vypravěčka

Svině, Platonov 2008 - 2010
Sofie Jegorovna, žena Vojniceva

Báchorka u krbu 2008 - 2008
—> režie
Venelia | Celanta

Malá čarodějnice 2007 - 2011
Květinářka | Vrchní čarodějnice

Jessie a Morgiana 2007 - 2008
—> dramatizace, režie

Blázinec na cestách 2004 - 2004
Fanny, dcera paní Waltrové

Hrátky s čertem 2003 - 2009
Čertice

Nezbedné pohádky 2003 - 2007
1. sousedka | Stračena | Hostinská

Doktorská pohádka 2003 - 2007
Kostelecký doktor | Solimánský posel

Sen noci svatojánské 2003 - 2006
Hořčička, elf

Sůl nad zlato 2003 - 2006
Maruška

Médeia 2003 - 2003
Carmenta, korintská žena

Princezna a loupežníci 2002 - 2006
Teta Hopsafraková

Šípková Růženka 2001 - 2003
Víla sudička - Štěstěna

Malá mořská víla 1998 - 2000
Polyp (vedení loutky)