Tereza Bartošová

   Elen Bartošová

   Monika Bártová

   Kateřina Bedáňová (Dresslerová)

   Martina Bellovičová

   Alžběta Benčíková

   Jitka Beránková

   Petra Bojdová

   Radim Brychta

   Miloš Břunda

   Kateřina Buzková

   Zuzana Cihlářová

   Václav Čermák

   Iva Černá

   Zuzana Domiková

   Lucie Drásalová

   Martin Dudák

   Lukáš Dvořáček

   Václav Dvořák

   Šárka Fenyková (Horáčková)

   Jiří Glozar

   Petr Halíček

   Martina Hanáková

   Simona Havrilová

   Ilona Holešínská

   David Holík

   Josef Hošic

   Stanislav Charousek

   Eva Jasičová

   Kateřina Jindřichová

   Miroslav Jíra

   Klára Jurdová (Bartošová)

   Vanda Kavková (Drozdová)

   Michal Kern

   Ivo Klvaň

   Šárka Koenigová

   Ondřej Kokorský

   Dominika Kolaříková

   Kristýna Kolomazníková

   Jan Korbel

   Eva Krejčí

   Marek Krejčí

   Dagmar Kreutzerová

   Marta Křížová

   Stanislav Kselík

   Lukáš Kubíček

   Aleš Kučera

   Eva Kučerová

   Natálie Lesníková

   Radek Leszczynski

   Leoš Liščák

   Petr Martynek

   Martin Maryška

   Šárka Mattová

   Alena Michalová

   Lucie Michelová

   Jaroslav Němeček

   Lenka Němečková

   Hana Němečková

   Mirka Neporová

   Jan Novotný

   Lenka Olšanová

   Lucie Ondroušková

   Nina Paseková

   Dana Paulíčková

   Veronika Peňásová (Zajíčková)

   Eliška Poláčková

   Zdeněk Polák

   Petr Pospíchal

   Renata Pospíšilová

   Tomáš Procházka

   Veronika Procházková

   Ema Přikrylová

   Michaela Řepová

   Darina Samková

   Denisa Sedláčková

   Lubor Schmidt

   Aleš Slanina

   Radim Soja

   Dagmar Soukupová

   David Stejskal

   Jiřina Strapinová

   Vít Svoboda

   Vendula Svobodová

   Zuzana Synáková

   Lucie Šmídková

   Erik Teichman

   Eva Tichá

   Ondřej Tomec

   Martin Tulinský

   Karel Uličný

   Lucie Vaibarová

   Anna Vašková

   Martin Vican

   Filip Vítek

   Lukáš Vlček

   Jitka Vrbková (Čadková)

   Michaela Vrbová


Stanislav Charousek


Svině, Platonov 2008 - 2010
Ivan Ivanovič Trileckij,
plukovník ve výslužbě

Nezbedná pohádka o drakovi
2006 - 2009
Starý vodník Brčál
Ustrašený loupežník Paňác

Blázinec na cestách 2004 - 2004
Martin Conradi, bývalý chmelař

Sůl nad zlato 2003 - 2006
Král

Médeia 2003 - 2003
Iásón, vyhnaný vladařský syn z Iólku

Romeo, Julie a tma 2003 - 2003
Pavel

Princezna a loupežníci 2002 - 2006
Kruťas

Maškaráda 2002 - 2002
Jevgenij Arbenin

Lakomec 1999 - 2001
Kleant, Harpagonův syn

Bouře 1999 - 2000
Stefano, číšník a opilec

Let do nebe ... 29. červen 1999
recitační večer nových členů "Véčka"

Malá mořská víla 1998 - 2000
Princ

Cyrano de Bergerac 1998 - 2000
Le Bret

Pan Kaplan má stále třídu rád 1997 - 2000
Nathan P. Nathan